Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të shtëna me armë në Durrës, arrestohet një person (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë raportohen në qytetin e Durrësit.

Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti midis disa personave në zonën e Plazhit.

Në video dallohen forcat e policisë që kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë shoqëruar një person.

Motivet e konfliktit janë ende të paqarta, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img