Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të shtëna me armë gjatë orëve të parë të mëngjesit në Elbasan, banorët lajmërojnë policinë (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë janë shënuar gjatë orëve të para të mëngjesit në Elbasan në lagjen “Skëndërbej”.

Bëhet me dije se të shtënat me armë janë dëgjuar rreth orës 02:25 dhe kanë qenë banorët ata që kanë njoftuar menjëherë policinë të alarmuar.

Mësohet se nga të shtënat nuk ka të lënduar, por banorët janë shprehur se i kanë dëgjuar disa herë të shtënat e armëve.

Ende nuk dihet se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja dhe kush janë autorët. Policia po punon pë zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img