Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
32 %
2.6kmh
0 %
Die
2 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Të shtëna më armë drejt banesës së familjes Bua në Dhërmi, vritet papagalli brenda në oborr

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë janë shënuar mbrëmjen e djeshme në Dhërmi në drejtim të banesës së familjes Bua.

Burime për mediet bëjnë me dije se si pasojë e të shtënave nga persona ende të paidentifikuar ka mbetur i vrarë papagall i familjes.

Më herët kjo familje ka denoncuar grabitjen e pronave të tyre në zonën e Dhërmiut. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes si dhe identifikimin e kapjen e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img