Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Të shtëna me armë zjarri në qendër të Laçit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri raportohen këtë mbrëmje në qendër të qytetitë Kurbinit.

Sipas informacioneve paraprake, të shtënat me armë janë dëgjuar pranë selisë së Partisë Demokratike në qytet.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar. Dyshohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe më pas është larguar.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje.

Më shumë


spot_img

spot_img