Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Të shtëna armësh në fabrikë, 27-vjeçari vret kolegun e tij dhe plagos pesë të tjerë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një nga fabrikat në Teksas ku një personi armatosur ka vrarë kolegun e tij dhe ka plagosur pesë të tjerë, katër prej të cilëve janë në gjendje kritike.

Kjo ngjarje ka ndodhur një depon e një fabrike në Bryan dhe sipas informacioneve të policisë personi I armatosur mendohet të jetë punonjës i kompanisë.

Kent Moore Cabinets menjëherë u largua nga vendi i ngjarjes por forcat e policisë mundën ta kapin autorin I cili tani ndodhet në paraburgim.

Në një deklaratë tjetër, Departamenti i Policisë në Bryan, tha se i dyshuari ishte Larry Bollin nga qarku Grimes në Teksas.

Sipas njoftimit, 27-vjeçari u mor në paraburgim nga Departamenti i Sigurisë Publike në Teksas dhe mbi të rëndon akuza e vrasjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img