Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Të shpëtojmë Lulin nga mama Mona” Çfarë po ndodh? Stresi i uron suksese Elisa Spiropalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali  publikoi një video teksa shihej pak para nisjes zyrtarisht të fushatës elektorale të Partisë Socialiste.

Ajo shprehej se Partia Socialiste meriton një mandate të tretë për të vazhduar me punët e nisura.

Të shumtë janë ata qytetarë të cilët kanë reaguar në këtë postim të ministres, dikush e shan dhe dikush tjetër e lavdëron. Mirëpo, komenti që na tërhoqi vëmendjen ishte ai i reperit Stresi. Të gjithë e njohim Stresin si një demokrat “i thekur”  dhe një simpatizant i madh i ish-kryeministrit Sali Berisha.

“Suksese Zonja Spiropali, Por mendoj se do jet një humbje e madhe për ju”-shkruan Stresi në postimin e ministres në “Instagram”.

Spiropali menjëherë ka vendosur t’i përgjigjet reperit duke i shkruajtur: Hahaha fitorja jonë ju duhet dhe juve, të shpëtojmë Lulin nga Baba Xhikja dhe mama Mona.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img