Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Të rinjtë shtrihen në tokë si të vdekur, 4 qirinj ndizen te Ministria e Brendshme në kujtim të viktimave që humbën jetën tragjikisht

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa të rinj e qytetarë të ndryshëm u mblodhën sot përpara Ministrisë së Brendshme dhe asaj të transportit në shenjë proteste simbolike.

Ata u shtrinë në tokë si të vdekur duke i lënë dhe biçikletat pranë tyre, për të treguar se jeta e shenjtë dhe nuk duhet të ecim tej normave të lejuara të shpejtësisë. Pasi kush shkel gazin më shumë seç duhet, është vrasës potencial.

Katër qirinj janë ndezur te Ministria e Brendshme në kujtim të 4 shpirtrave që u ndanë sot nga kjo botë.

U shua e gjithë familja Gushi, prindërit dhe dy fëmijët e vegjël që ishin nisur për pushime.

Lexo edhe: Aksident i rëndë në autostradën Fier-Vlorë
Lexo edhe: PAMJE TË RËNDA! Vajza e mitur nxirret nga makina e bërë “petë” në Fier-Vlorë
Lexo edhe: Ndërron jetë vajza e mitur dhe dy pasagjerët e tjerë
Lexo edhe: Vdesin 4 anëtarët e familjes, Audi i zi i mori para në autostradë
Lexo edhe: FOTO: Ky është Audi i zi që “shoi” familjen në autostradën e Vlorës
Lexo edhe: Dalin EMRAT e familjes që u shua e gjitha në Vlorë

LEXO EDHE: “Pikë plumbi” me Audi luksoz, makinën që u përfshi në aksidentin tragjik me 4 viktima e drejtonte djali i biznesmenit të njohur (EMRAT)

LEXO EDHE: Arrestohet IGLI MADANI, 22-vjeçari dyshohet se shkaktoi aksidentin me vdekjen e katër anëtarëve të familjes Gushi

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img