Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Të rinjtë sfidojnë policinë, xhirojnë gomat para Komisariatit në Tiranë, tallen dhe qeshin: Kush tjetër përveç meje… (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

738782c1f7633f32a31007014573aba6

Një person vendos të sfidojë Policinë e Shtetit duke xhiruar gomat e makinës në mes të rrugës para Komisariatit Nr.6 në Kombinat.

Video është postuar në rrjetet sociale me mesazhin: “Kush tjetër përveç meje xhiro para shtetit”, dhe duket një makinë e bardhë “Mercedes Benz AMG” që kthehet 360 gradë në mes të rrugës duke xhiruar gomat.

Personi që e filmon dëgjohet të qeshë ndërsa pak sekonda më pas dallohet edhe një polic që del me nxitim te dera kryesore, por është tepër vonë pasi “piloti” largohet me shpejtësi.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img