Të rinjtë e PD zbarkojnë para Asamblesë së PS, i tregojnë peshqit e mëdhenj Ramës (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 12:53 06-01-2018 Të rinjtë e PD zbarkojnë para Asamblesë së PS, i tregojnë peshqit e mëdhenj Ramës (FOTOT)

Një grup të rinjsh të Partisë Demokratike protestuan sot para punimeve të Asamblese Socialiste, duke mbajtur në duar kallama me “peshqit e mëdhenj”.

Halit Valteti i PD tha se ata po protestojnë për t'i rikujtuar Ramës dhe shqiptarëve se kush jane peshqit e mëdhenj.

peshq.jpg

peshq1.jpg

peshq3.jpg

peshq4.jpg

pesh5.jpg

peshq6.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013515949249268
array(1) { ["section"]=> string(93) "te-rinjte-e-pd-zbarkojne-para-asamblese-se-ps-i-tregojne-peshqit-e-medhenj-rames-fotot-105637" }