Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Të rinjtë e maskuar brenda PD-së, gazetari tregon të vërtetën e fotos: Eshte bërë dy vite më parë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Mero Baze ka komentuar foton e cila qarkulloi sot nga ambientet e brendshme të selisë së PD-së, ku u shfaqën një grup të rinjsh të maskuar, të veshur me të zeza, ndërsa zëdhënësja e Berishës, Floriana Garo aludoi se në seli kishte persona të armatosur.

Mero Baze shkruan se kjo foto është bërë dy vite më parë gjatë protestave kundër mbajtjes së zgjedhjeve lokale. Më tej ia thotë se nuk ëstë i qartë sa janë me Bashën dhe sa janë me Berishën, pasi atëherë ishin të gjithë të bashkuar.  

Kjo foto është bërë dy vite më parë gjatë kohës së protestave kundër mbajtjes së zgjedhjeve lokale. Shumë nga gratë budallaqe të PD që janë entuziazmuar nga kjo foto, nuk I njohin, se nuk kanë qenë në PD. Por këta të Berishës duhet ti njohin. Nuk jam i qartë si është ndarë ky grupi tani, sa janë me Berishën dhe sa janë me Bashën, por atëhere ishin të gjithë të bashkuar. Tani mos I dëshpëroni “ushtarët se dhe kështu boll i dëshpëruar dukej udhëheqësi I revolucionit sot dy ditë para sulmit mbi seli. Nuk e ka vetem nga Covidi!”, shkruan Baze.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img