Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Të rinjtë e FRPD, ironi me video-selfie nga brenda Drejtorisë së Policisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa të rinj të Forumit Rionor të Partisë Demokratike, të cilët po mbahen në ambientet e Drejtorisë së policisë në Tiranë, kanë realizuar një video ku ironizojnë disa nga deputetët e Partisë Socialiste.

Në videon e shpërndarë nga kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi, të rinjtë që u ndaluan sot gjatë përplasjes në protestën e opozitës te Liqeni Artificial, ironizojnë duke u prezantuar me emrat e deputetëve të Partisë Socialiste, të cilët PD-ja i ka akuzuar vazhdimisht si të implikuar në vepra të ndryshme penale. Në Drejtorinë e Policisë ndodhet prej disa orësh edhe kreu i PD-së, Lulzim Basha, ndërsa jashtë qëndrojnë deputetë dhe simpatizantë të opozitës.

{mp4}36224{/mp4}

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img