Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Të qeshur dhe të veshur sportiv, Meta publikon FOTO me të birin nga Mali i Tomorrit

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1126a5d4a24a32a80719ae20360e1e54

Presidenti Ilir Meta e nis ditën me një foto nga Mali i Tomorrit me të birin, Besin.

“Me Besin në malin e Tomorrit”, shkruan Meta, dhe publikon foton me të birin, të dy të veshur sportiv dhe të qeshur.

Ndërkohë, me dorë Presidenti bën shenjën “okay”, por ndoshta për foton.

118761412_3326442110735372_5912708947886923188_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img