Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Të qeshur dhe të përqafuar, çifti Meta-Kryemadhi urojnë Shën Valentinin: Gëzuar nga ne!

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta uron ditën e Shën Valentinit me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI Monika Kryemadhi. Me një foto të shkrepur ndoshta verën e këtij viti, çifti shfaqen të qeshur dhe të përqafuar me njëri-tjetrin.

“Gëzuar Shën Valentinin nga ne”, shkruan presidenti mbi foto dhe e shoqëron me një figurë “me zemër”.

Më shumë