Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Të qeshur dhe me dorën në qafë me Kryemadhin, Meta uron fundjavë të mbarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë po e kalon larg politikës dhe në krahët e bashkëshortes së tij, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi.

Ai ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet me dorën në qaftë të Kryemadhit dhe të dy duke buzëqeshur. Çifti shihet i veshur sportive dhe në natyrë.

“Ju urojmë një fundjavë të mbarë!”, shkruan Meta në rrjetet sociale.

Më shumë


spot_img

spot_img