Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Të qeshësh me lot! Struci i inatosur i sulet këngëtarit te “Mrizi i Zanave”, ai ikën nga sytë këmbët (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

93fb50e83a5558b7c7398e2829071b73

Struci nuk është edhe aq frikacak sa ç’e tregojnë. Të paktën ky struc i restorantit Mrizi i Zanave që i është sulur këngëtarit të njohur Devis Xherahu.

Ndonëse sipërmarrësi Altin Prenga thotë se e ka paralajmëruar, Devisi dhe prezantuesja e “E Diell” Eva Murati duket se nuk ia kanë vënë veshin. Struci i inatosur i është sulur këngëtarit, i cili ia ka futur vrapit, ndërsa Eva Murati dëgjohet teksa thërret me të madhe.

“I thashë Devis Xherahut se struci është i rrezikshëm, ska problem se merrem unë me të më tha”, shkruan Prenga.

Ndiqni situatën komike:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img