Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

“Të puth duart e tua të shenjta”, Arilena Ara publikon mesazhin e veçantë për ditëlindjen e nënës së saj

spot_img

Lajme të ngjashëm

bb9256a63787b64901a2b3755d80495f

Këngëtarja e njohur Arilena Ara ka bërë një dedikim të veçantë për nënën e saj.

 Arilena e ka uruar publikisht për ditëlindje, përmes një postimi në rrjetet sociale. Pikërisht në orën 00:00, këngëtarja ka postuar mesazhin me fjalët e ëmbla për nënën e saj.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Zoti të bekoftë me lumturi të pashtershme! Uroj që portreti dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të qeshur dhe unë të jem aty t’i përqafoj përjetësisht…Të puth duart e tua të shenjta që më kanë përkëdhelur jetën. Gëzuar shpirt, sot festojmë për bekimin më të madh në tokë, NËNËN. Të dua”, i ka shkruar këngëtarja në mesazhin e saj

Më shumë

spot_img