Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Të plagosur dhe të zhdukur pas tërmetit në Napoli

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img

spot_img