Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Të përqafuara dhe siç i ka bërë nëna, Cardi B dhe Normaniu shfaqen “super hot” në videklipin e këngës së re (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperja e famshme Cardi B dhe Normaniu kanë realizuar videoklipin e këngës “Wilde Side”, duke u shfaqur nudo.

Cardi B, e cila është edhe shtatzënë shihet duke u përqafuar me Normani-in ndërsa shfaqen të zhveshura dhe me flokë shumë të gjatë, me të cilat mbulojnë pjesët intime.

Fansat e kanë cilësuar super “hot” klipin e dy këngëtareve, ashtu siç vetëm Cardi B mund të realizojë skena të tilla.

Pak ditë më parë reperja Cardi B publikoi një set fotografish me burrin, në të cilat pozoi nudo, ndonëse është shtatzënë.

Më shumë

spot_img
spot_img