Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Të përqafuar e buzëqeshur me vajzën në krahë, Elia Zaharia dhe Princi Leka mesazh për Krishtlindjet: Uroj që çdo ditë nga zemra juaj të lindë e burojë veç mirësi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja Elia Zaharia dhe Princi Leka Zogu i dytë kanë uruar Krishtlindjet për të gjithë shqiptarët.

Ata kanë bërë urimin për festat, duke postuar një fotografi nga familja e tyre. Elia, Princi dhe vajza e tyre Geraldina pozojnë para pemës  duke u uruar kështu Krishtlindjet gjithë besimtarëve dhe duke dhuruar një kartolinë të ëmbël familjarë në prag festash së fundvitit.

“Të dashur besimtarë të krishterë, ju urojmë Gëzuar Krishtlindjen! Ashtu siç lindi Jezusi i Nazaretit duke ndryshuar botën përgjithmonë, ashtu uroj që çdo ditë nga zemra juaj të lindë e burojë veç mirësi, gjurma e Zotit që ndryshon jetët tona përgjithmonë. Ylli polar për tek Ai është vetëm dashuria miq, ndaj doni pa kushte🎄❤️ Zoti është dashuria brenda nesh🙏🏻”shkruan Elia Zaharia Zogu në postimin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img