Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Të përqafuar dhe shumë afër njëri-tjetrit, çfarë po ndodh mes Kejvinës dhe këngëtarit shqiptar në Los Angeles? (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

30d6b168f0a0ecf9d3f56d9541a7257d

Modelja Kejvina Kthjella prej disa javësh ndodhet në SHBA, në kuadër të një projekti të ri fotografik.

Ish-velina ka postuar së fundmi foto shumë provokuese në instagram, teksa kësj here ka shpërndarë storyn e këngëtarin Seven Saraci.

Ata janë takuar mesa duket në Los Angeles dhe shihen të dy të përqafuar, shumë afër njëri-tjetrit.

Capture7_copy.PNG

Në video duket edhe Kejvina që jep disa puthje për fansat.

Capture9.PNG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img