Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
27 %
3.1kmh
40 %
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

“Të pëlqeni sek*i i mëngjesit apo në darkë?” Monika Lubonja i kthen përgjiigje ndjekësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur Monika Lubonja nuk ka hezituar t’u përgjigjet disa pyetjeve provokuese të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo ka zhvilluar një bisedë virtuale me fansat, duke zbuluar disa detaje nga jeta e saj personale. Ish- banorja e Big Brother ka vendosur t’u përgjgjet me sportivitet disa pyetjeve rreth seksit.

“A të pëlqen seksi i mëngjesit apo në darkë,”, pyet një ndjekës.

Ndërsa Monika nuk ka zgjedhur asnjërën nga alternativat duke u shprehur: “Në drekë.”

“Si i mban linjat kaq seksi, ushqehesh shëndetshëm apo bën seks rregullisht,”-shkruan një tjetër ndjekës.

Aktorja “i shuan kureshtjen” duke shkruar: “Bëj seks të shëndetshëm dhe pak ushqim”.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img