Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“Të pëlqejnë më shumë çunat apo gocat”, Ardit Çuni jep përgjigjen: Mund t’ia tregoj…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme disa nga banorët e Big Brother VIP iu përgjigjën pyetjeve “pikante” të publikut.

Pyetja e parë kishte lidhje me seksualitetin dhe se çfarë i pëlqejnë më shumë Ardit Çunit femrat apo meshkujt.

“A të pëlqejnë më shumë çunat apo gocat?” ishte pyetja.

“Kam përshtypjen që kjo goca duhet të jetë profil çuni, kështu që ‘skip’. Dihet tashmë çfarë pëlqej, kështu që mund t’ia tregoj në një vend tjetër, në një moment tjetër” u përgjigj Arditi.

Kujtojmë që gjatë qëndrimit të shtëpi Arditi ka shprehur haptazi pëlqimin për Beniadën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img