Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

‘Të pëlqej e veshur apo e zhveshur?’, Naimi i jep Mihrijes përgjigjen epike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

77beea7301b80d3b81eb71a682d6d1f3

Pasditen e sotme në emisionin ‘E diell’ ka qenë i ftuar çifti i njohur, Mihrije Braha dhe Naim Abazi.

Ata janë bërë pjesë e rubrikës ‘Këndi i së vërtetës’ dhe i kanë drejtuar pyetje njëri-tjetrit.

Çifti ka treguar se edhe pse kanë kaluar 20 vite vazhdojnë të ruajnë dashurinë dhe kiminë mes tyre. Mihrije i ka drejtuar një pyetje pikante Naimit, i cili ka shkrirë së qeshuri publikun me përgjigjen.

Një ndër pyetjet që ka shkaktuar të qeshura tek publiku ka qenë ajo që i ka drejtuar Mihrija-Naimit.

‘Të pëlqej më shumë e veshur apo e zhveshur?’, e pyeti këngëtarja, ndërkohë që bashkëshorti i saj në siklet i ka thënë: “Të zhveshur të pëlqej gjithmonë, por kur dalim jashtë vishu’.

WhatsApp-Image-2019-06-09-at-15.01.57.jpeg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img