Të pasmet në plan të parë, Adelina Tahiri pozon me bikini dhe duket më joshëse se kurrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:23 08-08-2020 Të pasmet në plan të parë, Adelina Tahiri pozon me bikini dhe duket më joshëse se kurrë

Këngëtrja e njohur shqiptare Adelina Tahiri  është një ndër personazhet më të dashur për pulikun shqiptar.

Edhe pse kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive në projektet muzikore, ajo qëndron pranë fansave me publikimet që bën shpesh herë në rrjetet sociale nga jeta e përditshme.

Këngëtarja gjithmonë ka treguar që bën një jetë luksoze me makina të shtrenjta, aksesorë të ndryshëm dhe rroba të firmave më prestigjoze botërore.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotot në ‘Instagram’, pranë një pishine ndërsa më poshtë duket edhe deti.

Këngëtarja ka pozuar me bikini, ku në plan të parë janë të pasmet, dhe duhet thënë se ajo duket në super formë edhe pse është nëna e një fëmije.

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri dhe partneri i saj janë prindër të një djali me emrin Jon.

Screenshot_7.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Kam që 15 vjeç me këtë histori', Dojna Mema na tregon se nga çfarë vuan prej vitesh
»
Article Logic
Execution time: 0.011990070343018
array(1) { ["section"]=> string(93) "te-pasmet-ne-plan-te-pare-adelina-tahiri-pozon-me-bikini-dhe-duket-me-joshese-se-kurre-216493" }