Të pasmet e Arbenitës bëjnë namin në internet, por shikoni këtë foto të saj 'para operacionit'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:23 04-07-2020 Të pasmet e Arbenitës bëjnë namin në internet, por shikoni këtë foto të saj 'para operacionit' Arbenita Ismajli

Dy javë më parë Arbenita u përfol për disa ndërhyrje në fytyrë, teksa një klinikë në Rusi publikoi fotot para dhe pas operacionit të hundës. Ndërkohë modelja bërë sërish kryefjala e rrjetit për të tjera ndërhyrje në trupin e saj.

Ndjekësit e Arbenitës kanë dërguar në faqen “Vipat e Bllokut” në Instagram një foto që nuk e kishim parë më herët.

Modelja ka pozuar në det me bikini duke ekspozuar të pasmet e saj. Këtë foto e kanë krahasuar me një pozë të fundit të sajën thuajse të njëjtë, duke vënë në dukje ndryshimin.

vip.jpeg

Fansat pretendojnë se Arbenita ka kryer ndërhyrje për të rritur të pasmet, mirëpo ende nuk e dimë sa i saktë është ky informacion.

Theksojmë se në foton ku Arbenita shfaqet me të brendshme të bardha, është në një moshë më të re, dhe ekziston mundësia që përpos zhivillimit të trupit, ajo të ketë frekuentuar edhe palestrën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011616945266724
array(1) { ["section"]=> string(98) "te-pasmet-e-arbenites-bejne-namin-ne-internet-por-shikoni-kete-foto-te-saj-para-operacionit-212850" }