Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Të paraburgosurit në burgun e Shënkollit në grevë urie, prej tre ditësh refuzojnë ushqimin (KËRKESAT)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

695b7f344baa32dc34cead497d6e7f71

Të paraburgosurit në burgun e Shënkollot kanë hyrë në grevë urie.

Bëhet me dije se të paraburgosurit prej tre ditësh kanë refuzuar ushqimin.  Ata kanë kërkuar që të lejohen takimet mes tyre dhe familjarëve dhe me avokatët.

Ndër të tjera ata kanë kërkuar që të mos zvarriten më gjykimet e tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img