Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

“Të ngujuara” prej kohësh në kampet e ISIS, familjet shqiptare po iu dorëzohen autoriteteve tona, riatdhesohen 5 gra dhe 3 fëmijë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Familjet shqiptare dhe fëmijët në kampin e ISIS po iu dorëzohen autoriteteve shqiptare.

Ka qenë gazetari i NBC, i cili ka postuar në Twitter foton e 5 grave dhe tre fëmijëve shqiptarë që do të riatdhesohen nga kampi Roj në vendin tonë.

“Departamenti i Jashtëm ka njoftuar se po dorëzojnë disa familje nga kampi ISIS autoriteteve shqiptare”, ka shkruar gazetari në foton e grave, të cilat po riatdhesohen nga kampi ISIS.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img