Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Të ngjashëm si dy pika uji! I riu “në hall”: Nuk po gjej dot të dashur sepse dukem si Aleksandër Vuçiç

Lajme të ngjashëm

Një 21 vjeçar kroat ndodhet “në telashe” për shkak të ngjashmërisë së madhe që ka me presidentin serb Aleksandër Vuçiç.  Sipas medieve kroate i riu është në kërkim për të gjetur një partnere, por  i krijon problem fakti se është sozia e presidentit Vuçiç.

Ai thotë se edhe pse është në rrjetin e njohjeve Tinder, nuk ka shumë kërkesa nga vajzat për ta njohur, pikërisht për këtë fakt.Kroati ka një kërkesë për vajzat që duan ta njohin: që të mos i shqetësojë ngjashmëria e tij me Vuçiç.

“Nëse doni një person të pjekur dhe nuk ju shqetëson fakti që unë dukem si Vuçiç, atëherë thjesht “rrëshqisni” djathtas,” ka shkruar ai në aplikacionin e njohjeve sociale.

Më shumë