Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Të ndihmuam edhe na i ktheve me armë”, Stresi nuk përmban zemërimin, e shan publikisht dhe i ngre gishtin e mesit Vuçiçit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Stresi është një ndër personat të cilët sa herë përballet me padrejtësi ngre fort zërin dhe kudërshton atë që sipas tij nuk është e drejtë.

Shpesh herë ai ka reaguar dhe në lidhje me çështjet patriotike dhe së fundmi ka sulmuar publikisht presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç.

Ai ka publikuar disa pamje të një dokumentari që ishte duke ndjekur në televizion dhe në një moment shan serbët, madje-madje, tregon edhe gishtin e mesit.

“Lufta e 1 botërorë. Aleksander Vuçiçi, ne të ndihmuam një herë, ti na ktheve me armë…”, ka shkruar Stresi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img