Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Të ndarë, por surpriza që i bëjnë vajzës së tyre s’ka të çmuar. Albano dhe Romina bashkë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Janë të ndarë prej vitesh por surpriza që i bëjnë vajzës së tyre s’ka të çmuar. Këngëtarët Albano Carrisi dhe Romina Power, shumë të dashur edhe për publikun shqiptar, kanë kënduar së bashku në dasmën e bijës së tyre.

Kristel Carrisi u martua Davor Luksic dhe supriza e prindërve të saj e ka gëzuar pa masë.

Çifti i ri shfaqet duke adhuruar të ëmën dhe babanë e nuses, me shumë fansa që i duartrokasin.

Albano Carrisi do të vijë në 16 shtator në Tiranë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img