Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

‘Të mirëpresim në dështimin e radhës’, Erion Isai i kthehet ndjekësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ef4778db091f22eccd51165dd64ba681

Erion Isai që prej ditës së hënë është zyrtarisht kryetar i bashkisë së Kolonjës.

Pas fitores, ai e ndau këtë gëzim me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram.

Mirëpo, ka pasur edhe nga ata që nuk kanë ngurruar ta ironizojnë.

Njëri prej tyre e ka quajtur fitoren e tij dështimi e tij të radhës.

‘Të mirëpresim në dështimin e radhës’, i shkruan ndjekësi.

Ndërkohë Isai nuk ja ka përtuar dhe i ka kthyer menjëherë një përgjigje.

 ‘Të mirëpres në Kolonjën tonë të bukur’, ka shkruar Erion Isai.

Screenshot_1.jpg

 

-640-0-5d1dd6d2f358c.jpg

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img