Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Të mërkurën protesta e radhës në Prishtinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar se të mërkurën e ardhshme do të organizohet protesta e radhës në Prishtinë. Ëdhe në këtë protest kërkesat do të jenë sërish shkarimi i ministrit për Kthim dhe Komunitete, Aleksandar Jabllanoviç dhe dhe miratimi i ligjit për Trepçën

Dy partitë e tjera opozitare AAK dhe Nisma për Kosovën kanë njoftuar se do ti bashkohen protestët e cila do të organizohet javën e ardhshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img