Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Të maskuar dhe të hipur mbi skuter, publikohen pamjet e autorëve që ekzekutuan me 10 plumba gazetarin grek

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mediet greke kanë publikuar pamjet e autorëve të cilët ekzekutuan gazetarin e kronikës së zezë në Greqi, George Karaivaz.

Sipas raportimeve nga mediet në Greqi, në pamje shihen qartë dy persona të maskuar të hipur mbi një motor me ngjyrë të errët i tipit “Beverly”.

Autoritetet deri më tani kanë pak informacione lidhur me vrasjen e gazetarit, pasi autorët e krimit lanë skuterin në një vend të panjohur dhe hipën në një automjet me të cilin u arratisën nga vendi i krimit.

Policia po kontrollon makinën e gazetarit Karaivaz për të zbuluar nëse është instaluar një gjurmues GPS me të cilin autorët kanë ndjekur lëvizjet e tij. E ndërsa hetimi vazhdon, policia ka marrë në shqyrtim dosjet për motorët e vjedhur javët e fundit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img