Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Të maskuar dhe me armë, policia kontrollon në “Call Center” e kryeqytetit (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Kosovës të armatosur dhe të maskuar kanë vazhduar me operacionin e tyre për kontrollet në “Call Center”.

Së fundmi një aksion i tillë është zhvilluar në rrugën Bajram Kelmendi” në Prishtinë.

Në lidhje me këtë operacion policia e Kosovës ka bërë të ditur se me urdhër të Gjykatës po bëhët kontrolli i këtyre subjekteve për mashtrim.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img