Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Të majtë e të djathtë bashkë në një çadër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pamje e rrallë për publikun shqiptar e deputetëve shqiptarë. Të majtë dhe të djathtë janë bërë bashkë këtë të martë teksa shkonin në Parlament për të ndjekur presidentin e Ukrianës Volodymyr Zelensky.

Klotilda Bushka e PS shihet teksa i mban çadrën Gazment Bardhit të PD, e po ashtu dhe Ina Zhupa që ecën në krah të kolegut të majtë Etjen Xhafaj. Toni Gogu mban çadrën e vetë dhe Albana Vokshi të sajën, por të dy shkojnë në Kuvend duke biseduar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img