Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Të kuqen e dua se…”, Berisha habit me kërkesën në studio: M’i hiq këto…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha paraqiti një kërkesë të pazakontë në studion e “Zonë e Lirë”, aty ku është i ftuar këtë mbrëmje.

Teksa u ul në karrige, Berisha iu drejtua gazetarit, duke i thënë që të hiqnin dritat mavi dhe t’i zëvendësonin me blu, si ngjyra e Partisë Demokratike. 

Berisha: Kam një kërkesë të vogël, këto dritat mavi m’i hiq, m’i zëvëndëso me blu sonte.

Çani: Kemi mavi sonte këtu? Nuk i do fare mavitë?

Berisha: Jo. Te kuqen po, se eshte e flamurit.

Çani: Ledio të hiqen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img