Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

“Të kam pikë të dobët”, me këtë dedikim Fifi i tha të gjitha për Flori Mumajesin: Duhet ta bëja kohë më parë, e di por….

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fifi dhe Flori janë një ndër emrat më të komentuar në showbizin shqiptar. Vitin e kaluar thashethemet se ata mund të jenë bashkë morën dhenë, thashetheme të cilat asnjëherë nuk u pranuan nga këngëtarët.

Së fundmi, Fifi ka ndarë në Instagram një foto me Florin, ku të dy shihen shumë pranë njëri-tjetrit. Ajo i ka dedikuar fjalët më të bukura mikut të saj, duke e falenderuar për gjithçka që i ka dhuruar deri më sot, dhe kaq mjaftoi që ndjekësit të fillojnë të aludojnë përsëri se mes tyre ka diçka më shumë se miqësi.

“S’ka asgje ma me vlere per mu se momentet me notat e shpirtit tend 🎶 . Do mundohem shume qe te mos i stonoj se vallah e kane rendesine te madhe . Duhej ta beja kohe me pare , e di .. po falenderimi qe kam ndaj teje s’eshte thjesht material , eshte shpirteror dhe nuk thuhet me pak fjale .

Faleminderit 🙏🏼Faleminderit qe me kupton dhe atehere kur se kuptoj veten .Faleminderit qe besove e me mbeshtete qe kur une isha thjeshte nje goce nga Kosova .Faleminderit qe me dhe energji e suport kur ne fakt u desh te te jepja.Faleminderit Zotit qe t’kom 🤲🏼 Faleminderit qe ju kom @klajdiharuni & @iambrunooooo [email protected] t’kom pike t’dobt ❤️ #blessedandgrateful PERJETESISHT 🤍 ahhh ta qes 🧄🤞🏼 ti paraprije renies se msyshit 😂”

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img