Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

“Të kam dashur dhe të dua…”, Grida Duma komenton shprehjen e Ramës për Bashën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e PD Grida Duma e ftuar në “Goca dhe Gra” këtë të shtunë, ku ka folur për politikën dhe shumë çështje të tjera.

Nga prezantueset Duma i është kërkuar që me një emoji dhe koment të komentojë shprehjen e kryeministrit Edi Rama që i bëri kreut të PD, Lulzim Bashës.

“Të kam dashur dhe te dua! Nuk di si të të ndihmoj, të dua përballë, por dua të rilindësh”, i është drejtuar Rama kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Ajo është shprehur se ka qenë një gënjeshtër nga ana e Ramës dhe se është një njeri që nuk e duan dhe kërkon dashuri.

“Njeriu që pëlqehet më shumë se mashtron është ky, që fiton klikime vetëm se thotë spekulime mashtrime. Nuk është inside, por shkon në një lexim psikologjik të personit, e keni të qartë se kush bërtet të dua të dua është një njeri që pikë së pari se duan”, tha Duma.

Më shumë
spot_img
spot_img