Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

‘Të ka dalë hunda’, në ditën e lindjes, Merket i tërheq vëmendjen kryeministrit bullgar për maskën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6a754d57976d3bbf054831a921605959

Përtej humorit, situata aktuale e krijuar nga Cocid-19 është tejet serioze. Krerët e 27 vendeve të Bashkimit Evropian janë mbledhur sot në Bruksel për të folur për planin e rimëkëmbjes ekonomike.

Sot është një ditë e shënuar për kancelaren gjermane pasi feston ditëlindjen. Të pranishmit i kanë bërë asaj dhurata nga më të ndryshmet.

Sakaq, kryeministri bullgar teksa i tregoi dhuratën që kishte për Merkel, u përball me një faleminderit e më pas me një “kritikë”.

Borissovit i doli pa dashje hunda jashtë maskës dhe kancelarja nuk nguroi ta këshillonte.

metrkel.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img