Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

“Të japë llogari për aferën me McGonigal”, Noka-Ramës: Jep dorëheqje nesër para shqiptarëve!

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike,  Flamur Noka ka kërkuar që kryeministri Edi Rama të japë dorëhiqjen nesër para shqiptarëve.

Deputeti i PD thotë se askush nuk mund të marrë peng parlamentin dhe se Rama është thirrur nesër në Kuvend nga opozita për të dhënë llogari për lidhjet e tij me ish-zyrtarin e FBI, McGonigal.

“Askush nuk mund të marrë peng parlamentin. Rama do të thirret në debat për të dhënë llogari për aferën antishqiptare me McConigal.

Të dorëhiqet menjëherë para shqiptarëve! Ne si grup parlamentar e kemi detyrë të madhe dialogun intensiv me zgjedhësit tanë, që t’u qartësojmë gjithçka. Ky revolucion nuk do dështojë kurrë. Ky revolucion do të njohë vetëm fitore”, shkruan Noka.

Më shumë