“Të infektuarit janë mbyllur në dhoma”, denoncimi i frikshëm: Jemi 120 studentë, shumë janë infektuar me Covid

Publikuar tek: politike, më 15:50 24-11-2020 “Të infektuarit janë mbyllur në dhoma”, denoncimi i frikshëm: Jemi 120 studentë, shumë janë infektuar me Covid Reparti Bunavi

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se dhjetra studentë në Repartin e Bunavisë janë infektuar me koronavirus.

Berisha ka postuar në Facebook, denoncimin që thotë se ia ka dërguar një prej studentëve. Sipas nga 120 studentë, një pjesë janë infektuar me COVID-19, dhe qëndrojnë të izoluar në dhomë.

Postimi  Berishës:

Gjendje alarmante e studenteve ne Bunavi.

Dhjetra te semure asnje kujdes per ta!

Lexoni denoncimin e studentit dixhital. sb

Përshënetje doktor po të shkruaj për një problem serioz jemi 120 studentë në Repartin e Bunavisë dhe dhjetra prej nesh janë të infektuar me Covid-19 rastet po shtohet dita ditës. Ministria dhe shteti perveç se i fshehin nuk mer asnjë masë. Ata që janë infektuar janë mbyllur nëpër dhoma dhe nuk po merret askush me gjendjen e tyre jemi në ankth dhe për jetën tonë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Familja Dervishi në Petrelë hyn në banesën e re, Veliaj-Ramës: 1500 shtëpi në Tiranë janë në proces. Nuk kemi lënë asnjë pas
Ministria e Mbrojtjes u përgjigjet akuzave të Vokshit: Pasi u përbuz nga demokratët e Dibrës, sajon histori alla babale me helikopterë për të fituar pikë në PD »
Article Logic
Execution time: 0.013291120529175
array(1) { ["section"]=> string(112) "te-infektuarit-jane-mbyllur-ne-dhoma-denoncimi-i-frikshem-jemi-120-studente-shume-jane-infektuar-me-covid-228956" }