Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
30 °
Die
28 °
Hën
30 °
Mar
32 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Të infektuar me Covid dhe të karantinuar, ja sa qytetarë nuk do të votojnë nesër në Vlorë e Himarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në qytetin e Vlorës nuk do të votojnë 127 qytetarë, të cilët janë të infektuar me Covid-19.

Po ashtu dhe në Himarë nuk do të marrin pjesë në votimet e së dielës 7 qytetarë pasi janë të karantinuar si pasojë e infektimit me koroinavirus.

albsig

Pak ditë më parë kreu i KQZ Ilirjan Celibashi deklaroi se personat e infektuar me COVID-19 që janë karantinuar në shtëpi, apo trajtohen në spital nuk do të kenë mundësi të votojnë në zgjedhjet e 25 prillit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img