Hapësire reklamuese

Aktualitet

Të huajt zgjedhin Shqipërinë për Krishtlindje, shkon mbi 10 mln numri i turistëve

Shkruar nga Newsbomb
Të huajt zgjedhin Shqipërinë për Krishtlindje, shkon mbi 10

Dihet tashmë që Shqipria këtë vit ka pasur një numër të lartë turistëh të huaj që kanë vizituar vendin tonë. Por jo vetëm në verë, duket se të huajit po zgjedhin Shqipërinë edhe për pushimet dimërore.

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale jep lajmin e mirë duke thënë se me Krishtlindjen kaloi dhe numri 10 milionë i turistëve të huaj në Shqipëri.

“LAJM I BUKUR Bashkë me Krishtlindjen kaloi edhe numri 1.. i turistëve të huaj në Shqipëri; një arritje fantastike e paimagjinueshme deri pak vite më parë GËZUAR

*10 011 500 turistë të huaj kanë hyrë në vendin tonë deri mbrëmë”, shkruan Rama në postimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese