Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Të huajt “kryqëzojnë” Eurovisionin për Ronela Hajatin: Kërkojmë drejtësi për Shqipërinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e Eurovision 2022 e cila u hap nga këngëtarja shqiptare Ronela Hajati me këngën “Sekret”.

Ndonëse ajo nuk arriti që të kualifikohej në finale, Ronela është e para që ka arritur të rënditet e 5-ta si kënga më e dëgjuar në Eurovision dhe të shumta kanë qenë sondazhet të cilat e kanë rënditur atë në 3-shen e parë të finales.

Prandaj, nisur nga këto statistika, rrjeti u shokua që Ronela Hajati nuk arriti të shkonte në finale dhe kanë shpërthyer komentet në profilet zyrtare të Eurovison duke kërkuar drejtësi për Shqipërinë dhe Ronelën.  

Duhet theksuar se shumica e komentuesve janë të huaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img