Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Të hënën në Tiranë, zbulohet shuma “marramendëse” që është paguar Maluma

Shkruar nga Newsbomb
Të hënën në Tiranë, zbulohet shuma

Këngëtari me famë botërore, Maluma do të jetë në Tiranë më datë 14 mars. Të gjitha vajzat e “çmendura” pas këngëtarit më në fund do të kenë mundësinë që të shikojnë live yllin kolumbian.

Kjo vizitë e Malumës në vendin tonë ka qenë paksa e “kripur”, pasi mësohet se këngëtari së bashku me stafin e tij do të paguhen rreth 300 mijë euro. Nga kjo shumë, newsbomb.al mëson se vetëm Maluma do të marrë 150 mijë euro.

Kjo është hera e parë që një këngëtar i nivelit botëror zgjedh Shqipërinë për ta përfshirë në një destinacion të tijin gjatë turit nëpër botë. Gjithashtu, në skenë do të jenë dhe Ronela Hajati e Elgit Doda.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese