Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të gjithë ulur në tavolinë, FOTO pak para vrasjes te “5 Maji”, Marius Dema me pisteletë në dorë; dyshohet se qëlloi aksidentalisht shokun

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Personi me rreth të kuq dhe me pistoletë në dorë është Marius Dema, autori i dyshuar i vrasjes së 27 vjeçarit Mehmet Qema, pak para mesnatës dje në zonën e “5 Majit” në kryeqytet. Të rinjtë kanë qenë të ulur ne një lokal, bashkë me disa shokë të tjerë.

Të gjithë kanë qenë ulur bashkë në tavolinë, ndërsa 28 vjeçari Marius Dema qëndron në këmbë, me njërën dorë mban pistoletën me të cilën dyshohet se aksidentalisht vrau shokun e tij Mehmet Qema. Ai është shpallur në kërkim nga Policia, ndërsa raportohet se ka tentativa për t’u dorëzuar, pasi pretendon se ngjarja ka qenë aksidentale.

Foto është marrë nga kamerat e sigurisë së lokalit, vetëm pak momente para se të ndodhte ngjarja e rëndë. Kanë qenë vetë shokët e Meti Qemës që e kanë dërguar atë në QSUT, por më pas janë detyruar të shkojnë te Trauma. Fatkeqësisht, 27 vjeçari ka ndërruar jetë.

1- Lexo edhe: Ishin bashkë në lokal, DETAJE nga vrasja e 27 vjeçarit në Tiranë
2- Lexo edhe: Ky është Mehmet Qema, 27 vjeçari që u vra
3- Lexo edhe: Kush është autori i vrasjes te “5 Maji”; Policia zbardh ngjarjen

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img