Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Të gjithë sy dhe veshë nga “dashuria e pamundur”, por ky detaj ju ka shpëtuar, Arbana Osmanit i “shpërthen” këmisha live në emision

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa e gjithë vëmendja jonë ishte përqëndruar në historinë e pamundur të dashurisë mes dy të rrinjve, një incident i papritur i ka ndodhur moderatores së emisionit, Arbana Osmani.

Ajo kishte vendosur që puntatën e kësaj së shtune të vishte një këmishë të bardhë të kombinuar me pantallona të shkurtra të zeza.

Mirëpo, gjatë transmetimit, kopsa e këmishës iu zbërthye duke i treguar reçipetat siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.

Moment, i cili e ka vendosur Arbanën në siklet, por si një profesioniste e vërtetë ka arritur ta fshehë mjaft mirë dhe të vazhdojë emisionin.

Epo, gjëra që ndodhin!

174614268 450583642704595 3585898028694857901 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img