Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Të gjithë presin verën, në Shkodër “rrudhet” qielli, breshër i pa parë zbardh gjithë qytetin (FOTO-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në një kohë që të gjithë presin që të vijë vera, në qytetin e Shkodrës kanë rënë reshje në formë breshëri të cilat kanë zbardhur rrugët e qytetit verior.

Banorët thotë se ky breshër është i paparë për qytetin verior. “Rrudhi” qielli thonë disa prej tyre duke publikuar dhe pamjet nga rrugët e zbardhura nga breshëri. Trashësia e tij shkon në të paktën 20 cm.

Reshjet kanë vazhduar gjatë gjithë natës deri në orët e para të mëngjesit të sotëm. “Breshër apokaliptik” e quajnë banorët atë.

Më shumë

spot_img
spot_img