Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Të gjithë presin dasmën e madhe, Armina jep lajmin e ‘keq’: Nuk do martohemi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha djali i ish-kryeministrit Sali Berisha janë prej vitesh së bashku.

albsig

spring

Në 2020 përflitej se çifti do të kurorëzonte dashurinë e tyre me martesë, mirëpo kjo s’ka për të ndodhur as këtë vit.

Armina e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës ka dhënë lajmin e keq për fansat, ndërsa është pyetur për dasmën e madhe, tha se as këtë vit nuk e kanë në plan të martohen.

Pjesë nga biseda:

Pyetje: Thuhet se njëherë nuk ishe ti gati per martesën e njëherë nuk është Shkëlzeni gati

Armina: Po ca bëkemi ne

Pyetje: Por a do kemi dasëm në 2020-ën?

Armina: Atëherë përsa i përket kësaj që nuk është gati nuk është e vërtetë, se të dy kemi qenë gjithmonë gati, por dasma kërkon organizim

Pyetje: Po u bënë shumë vite o zemër

Armina: Po ne bashkëjetojmë, pse duhet patjetër. Nuk ka dasmë në 2020, por po pati nuk do ta merrni vesh gjithsesi, kështu që…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img