Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

“Të gjithë po martohen, do e mendoj dhe unë”, kë po “thumbon” Erjona Sulejmani?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja dhe ish-bashkëshortja e Dzemailit, Erjona Sulejmani  është shumë aktive në rrjetet sociale,  ku vazhdimisht poston foto nga jeta e përditshme.

Së fundmi bukuroshja shqiptare ka postuar një story ku thotë se po e “mendon seriozisht martesën” .

albsig

spring

“Këtë vit më vjen mirë që shoh që të gjithë po martohen! Edhe unë po e  mendoj”.

Nuk dimë se kë po ironizonte modelja më këtë postim, pasi kjo mbetet për t’u parë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img